Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékkínálatunk
Termék címkék:
aquabella gél nuxe tisztító
MPL Posta Pont, Csomagautomata
Szállítási díj: 1500 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
MPL Postán maradó szállítás
Szállítási díj: 1339 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
Házhozszállítás futárszolgálattal
Szállítási díj: 1699 Ft | 20.000 Ft feletti vásárlás esetén INGYENES!
NUXE AQUABELLA TISZTÍTÓ GÉL 150ML
6.199 Ft
3.100 Ft
Kedvezmény: -50%
Az akció időtartama: 2025. 02. 03. -
Menny.:db

NUXE AQUABELLA TISZTÍTÓ GÉL 150ML

6.199 Ft
3.100 Ft
Kedvezmény: -50%
Az akció időtartama: 2025. 02. 03. -
Menny.:db
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

ámlasztó arclemosó kombinált bőrre. Finomítja a bőr textúráját, tisztít és ragyogóvá teszi az arcbőrt. Szalicilsavval és természetes gyöngyökkel.

Várható szállítás: 2025. július 09.
Márka:
Szállítási díj: 1.549 Ft
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

A NUXE Aquabella Mikropeeling Arcgél 150 ml egy frissítő és gyengéden hámlasztó arclemosó, amelyet kifejezetten a kombinált bőr igényeire fejlesztettek ki. Enzimes és természetes mikrogyöngyös peeling hatásával eltávolítja az elhalt hámsejteket, tisztítja a pórusokat és simább, ragyogóbb bőrt eredményez már az első használat után.

Formulája fehér vízililiom kivonattal, természetes hialuronsavval és finom növényi eredetű hámlasztó gyöngyökkel dúsított, melyek fokozzák a bőr megújulását anélkül, hogy irritálnák azt. A benne található szalicilsav segít tisztán tartani a pórusokat, így megelőzve a bőrhibák kialakulását.

Ideális heti 2–3 alkalommal történő használatra, a NUXE Aquabella rutin kiegészítéseként.

Főbb előnyök:

  • Mélyen tisztít és gyengéden hámlaszt

  • Láthatóan simítja és finomítja a bőr textúráját

  • Csökkenti a pórusok láthatóságát

  • Nem szárít, nem irritál

  • Friss, tiszta érzetet ad

  • 85%-ban természetes eredetű összetevőkkel

Összetevők (Ingredients)
Aqua/Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Cellulose Acetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Nelumbo Nucifera Root Extract, Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Salicylate.
85%-ban természetes eredetű összetevők – Parabénmentes – Alkoholmentes – Nem komedogén – Állatkísérlet-mentes

HASZNÁLAT

  • Használd hetente 2–3 alkalommal, nedves arcbőrön.

  • Vigyél fel egy kis mennyiséget a tenyeredbe, habosítsd fel.

  • Finom körkörös mozdulatokkal masszírozd az arcodra, elkerülve a szemkörnyéket.

  • Öblítsd le alaposan langyos vízzel.

  • Használd utána a NUXE Aquabella Lotiont és a NUXE Aquabella Hidratáló Emulziót a teljes bőrápolási rutinhoz.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.